Елек со активно греење "FLAMEVEST"

Понудата завршува за:

Часа
Минути
Секунди

FLAMEVEST Елек кој ве грее!

Со само едно притискање на копчето FLAMEVEST ќе ве грее било кога и било каде!

Рецензии: 4,85 / 5 (од 245 рецензии)

5/5

3700мкд

1850 мкд

Плаќање при испорака. 

Елекот ви овозможува да ви биде секогаш топло и ви овозможува да уживате во активности на отворено дури и во најстудените периоди.

567a8bcd9ac67_future-1-1.jpg

Моќен систем за греење

Три вградени грејни панели, стратешки поставени на градите, грбот и вратот за да се загрее целото тело.
4360c628f7e03_feature-2-1.jpg

Користете го насекаде

Носете топла јакна додека пешачите за на работа, скијате или било какви други активности на отворено и затворено на ниски температури.
fb5ab363e9bcc_feature-3.jpg

Квалитетен и лесен материјал

Материјалот е лесен, удобен, флексибилен и функционален, но сепак го одржува вашето тело топло кога е ладно.

FLAMEVESTе совршен спој на мода и корисност. Сега можете да изгледате стилски додека ви е топло и пријатно, без оглед на условите.

Control facil al temperaturii

Atât pentru bărbați cât și pentru femei

3 niveluri diferite de temperatură

Лесна контрола на температурата

Погоден за мажи и за жени

3 различни нивоа на температура

Лесна контрола на температурата

Погоден за мажи и за жени

3 различни нивоа на температура

ЗАБЕЛЕШКА: Нашиот модел на елек има грејачи само одзади, но тој всушност го загрева целото тело поради специјалниот материјал за греењекој се наоѓа внатре во елекот

Табела со големини:

Големина Должина Ширина Ширина на рамења Обем на јака
S/160
63
102
39.1
7.5
M/165
65
106
40.3
7.5
L/170
67
110
41.5
7.5
XL/175
69
114
42.7
7.5
2XL/180
71
118
43.9
7.5
3XL/185
73
122
45.1
7.5
4XL/190
75
126
46.3
7.5
Големина Должина Ширина Ширина на рамења Обем на јака
S/160
63
102
39.1
7.5
M/165
65
106
40.3
7.5
L/170
67
110
41.5
7.5
XL/175
69
114
42.7
7.5
2XL/180
71
118
43.9
7.5
3XL/185
73
122
45.1
7.5
4XL/190
75
126
46.3
7.5

Искористете го намалувањето на цената!

Рецензии од клиенти

Оценка на производот

4,8

4.8/5

245 рецензии.

Што им се допаѓа најмногу на клиентите кај производот:

1

Квалитет

2

Точност на описот

3

Време на испорака

Силвија Н. го оцени производот FLAMEVEST елекот за активно греење
Силвија Н. го оцени производот FLAMEVEST елекот за активно греење@username
Read More
Јас го купив елекот за мојот сопруг, бидејќи тој е скијач и секогаш му е ладно. Тој го носи цело време! Дури и дома во ладни денови! Елекот буквално е како топло ќебе. Вреди за секој денар!
Каролина З. го оцени производот FLAMEVEST елек за активно греење
Каролина З. го оцени производот FLAMEVEST елек за активно греење@username
Read More
Ако сакате да се загреете, овој елек е за вас! Совршено се вклопува дури и под палто. Пријатна топлина!
Надја Л. го оцени производот FLAMEVEST елек за активно греење
Надја Л. го оцени производот FLAMEVEST елек за активно греење@username
Read More
Ова е многу убав елек. Материјалот е мек и удобен. Лесно е да се активира со притискање на копчето за прилагодување на ниското, средното и високото ниво на топлина.
Previous
Next

56

Понудата завршува за:

Часа
Минути
Секунди
Часа
Минути
Секунди

Елек со активно греење FLAMEVEST

Рецензии: 4,85 / 5 (од 245 рецензии)

4.85/5

Црна боја

4.85/5

ПОПУСТ - 50%

3700мкд

1850мкд

Достапност за плаќање при испорака

Можност за враќање во рок од 14 дена – Можете да го вратите производот и ние ќе ви ги вратиме парите без дополнителни прашања.

Брза испорака

Висок квалитет

Задоволството е гарантирано!

Posibilitate de returnare în termen de 14 zile  Puteți returna produsul și vă vom rambursa banii, fără întrebări suplimentare.

Livrare rapidă

Calitate verificată

Satisfacție garantată

279.99
lei

139.99
lei